Anastázie Taskina: Zákaznická podpora v HoppyGo je naprostý nadstandard

1.11.2017

Anastázie je čerstvou posilou zákaznické podpory v HoppyGo týmu. A taky fotografka, nadšená řidička a milovnice veteránů. Původně ale patřila mezi naše první zákazníky, když si přes Hoppy půjčovala auta na focení svateb. Jak se dostala do Hoppy řad? A v čem vidí hlavní výhody služby?


Jak ses dozvěděla o službě HoppyGo?

Letos na jaře, právě v době, kdy jsem přemýšlela o tom, že si koupím auto. Jenže jsem ho neměla kam dát, neměla jsem ani tolik peněz, ale na focení svateb prostě potřebujete být mobilní, a to v aspoň trochu reprezentativním autě. Půjčovny jsou pro mě ale hrozně drahé a chtějí depozit ve výši tisíců korun. Takže já jsem to většinou řešila tak, že jsem si půjčovala auta po kamarádech, což ne vždycky úplně klaplo. A pak se u silnice objevil billboard, na kterém stálo něco jako „Půjčte si auto přes HoppyGo“. Tak mi to nedalo a rozhodla jsem se to zkusit. Znala jsem samozřejmě ještě Car4way, ale tam byl také problém s tím depozitem. U HoppyGo mě příjemně překvapily nejen ceny, ale i absence nutnosti skládat zálohu. Tak jsem to zkusila a od té doby používám HoppyGo.HoppyGo

Musela jsi na posádku Hoppy udělat dojem, když ti nabídli i práci…

No, já jsem pořád volala na infolinku, a asi i proto si mě v Hoppy všimli. Volala jsem fakt často. Když jsem něco nevěděla a potřebovala jsem poradit nebo když třeba padala aplikace. Navíc jsem byla opravdu častým zákazníkem. Fakt jsem si službu oblíbila (smích)… Asi tak po desáté výpůjčce jsem z toho všeho nadšení jela s kamarády na výlet s půjčeným autem od pana Chury, od kterého si pravidelně půjčuji auto, takže mi předal klíče a šel si něco zařídit. A tak mě napadlo udělat to povinné focení auta pro pojišťovnu trochu zajímavější a kreativnější. Tak jsme se s holkama k tomu autu různě aranžovaly, nadzvedávaly jsme ho, ležely pod ním apod. Ty fotky se pak dostali nejen majiteli, ale i sem do Hoppy.HoppyGo

To jsi asi všechny dost pobavila, že?

Majitel mi hned volal a smál se, že je to skvělé. Zároveň se o tom dozvěděl i tým HoppyGo, který zrovna sháněl někoho z řady řidičů, kdo by s nimi jel na představení služby do Brna. Takže mě oslovili, primárně proto, že jsem zábavná a optimistická (smích)… Zkrátka ideální adept. Já jsem kývla a jela s nimi. A právě tady jsme se začali bavit o nějaké užší spolupráci a já si řekla, že to zkusím. Zatím nelituji a tu službu mám snad ještě radši (smích)...A konkrétně máš v HoppyGo na starosti co?

Dělám zákaznický servis, pracuju s Facebookem, fotím auta a jsem prostě k dispozici hlavně řidičům, protože s tím mám sama nejvíc zkušeností.


Nenapadlo vás, když si s panem Churou navzájem tak věříte, tu aplikaci obejít a půjčit si auto jen tak mezi sebou?

To ne. Pan Chura by nic takového neudělal. Jednak by to nebylo vůči službě fér a také by to byl problém, kdyby se s tím autem něco stalo, kvůli pojištění. Vždycky proto jdeme přes aplikaci. Až tedy na jeden výjimečný případ, kdy mu z auta začal během mojí výpůjčky vytékat olej. A já jsem mu, protože se kamarádíme, navrhla, že mu najdu servis. S tím souhlasil, a já jsem to tedy zařídila a auto do servisu odvezla bez HoppyGo. Obecně si myslím, že majitelé se spíš bojí půjčovat auta cizím lidem jinak než přes aplikaci.HoppyGo

S jakými dotazy se na tebe řidiči v HoppyGo nejčastěji obracejí?

Často se setkávám s tím, že si noví uživatelé nepřečtou, jak to celé funguje, a volají mi s dotazy typu: Co mám udělat teď? Já je provedu celým tím procesem a oni jsou spokojení a pak si půjčí auto znovu. Musím uznat, že se spoustou z nich se i pořádně nasmějeme, až je těžké hovor ukončit. :-) Prostě paráda. Nemůžu říct, že bych se setkala s negativními telefonáty. Vždy se těším, až mi někdo zavolá!


Co bys na HoppyGo zlepšila?

Asi bych zkrátila proces při předávání, zkrátila bych čas na reakci řidiče i majitele auta při výpůjčce a přidala pár ikonek do aplikace navíc. Na tom všem se chystáme pracovat. Je to jen otázka času.


Když bych si od tebe chtěla nechat vyfotit svatbu, co mám udělat?

No mohla bych tě nalákat i na to, že jsem si teď mimo jiné i za tímto účelem koupila velmi stylové auto! Veterána, starý bílý Ford Probe z roku 1989, kterému říkám Raketoplán. Chci ho dát do kupy a na jaře přihlásit na HoppyGo. Kontakt pro rezervaci termínu najdeš na mém webu.


Jak jde vlastně fotografie dohromady s láskou k autům?

Já jsem na auta od té doby, co jsem se dostala mezi veterány a lidi, kteří se kolem nich točí. To je tak dva roky zpátky a je pravda, že jsem se nechala nenávratně lapit.


Proč bys lidem doporučila službu HoppyGo?

Protože v ní sama pracuju a vím, že náš přístup k zákazníkům je naprosto nadstandardní. A taky proto, že neplatíte kauci. Sama už jsem do aplikace přivedla několik lidí a všichni jsou naprosto spokojení.

Cookies