Hugo vozí radost! Už víc než 1 000 kilometrů zážitků

31.8.2017

Pokud znáte HoppyGo, nemohli jste si nevšimnout i našeho brouka Huga. Pro někoho je mentolový, pro jiného zase azurový nebo zelenomodrý. Pro nás je to drahoušek, který vozí lidi a rozdává radost. Tak, že se skoro nezastaví. A protože nás moc baví, kam ho všude berete a co s ním prožíváte, rozhodli jsme se zdokumentovat trasy, které s vámi za letošní prázdniny projel.


Dřív, než vás ale provedeme Hugovým létem, připomeneme, co je vlastně zač. Z výrobní linky sjel v roce 1982, pak žil obyčejný život na malém městě. Občas vyrazil na výlet, ale nic delšího. Než aby dělal parádu, spíš pospával v garáži. Když jsme se to dozvěděli, rozhodli jsme se ho vytáhnout na světlo a znovu ho rozjezdit. A myslíme si, že se nám to povedlo! :)


HoppyGo blog brouk Hugo pole

Od letošního května tedy Hugo zase brázdí silnice a vozí zážitky. Při prvních výpůjčkách se držel spíš v Praze a okolí, aby to měl blízko do garáže. Řidiči s ním jezdili třeba po historickém centru Prahy, kde nejde o to jet co nejrychleji, ale co nejvíc si jízdu užít. “I v rychlosti 30 km/h jsme si připadali jako závodníci!”, napsala mu do památníku jedna z jeho prvních posádek.


HoppyGo blog deník Huga

Hugo ale nedělá radost jenom těm, koho veze. Rozdává ji i ostatním řidičům, chodcům, policistům a prostě všem, kdo z něj zahlédnou třeba jen blatníky. “Hugo je absolutně úžasný, jeho zvuk, vůně, vzhled, to prostě musíte zažít. Tolik úsměvů, kolik jsme viděli, rozdali a přijali, jsme snad nikdy nezažili,” napsal nám po výpůjčce řidič Lukáš, který se s Hugem svezl do Karlových Varů. Martin zase objevil Hugovu superschopnost dávat lidi dohromady: “Hugo je prostě magnet na slečny. Jízda s ním je bohémský zážitek, tohle auto je poklad!”

Povedlo se dokonce i to, že Hugo svezl svého malého jmenovce, který přijel na návštěvu za tátou Tomem. Jak to tandemu Hugů šlo? Lépe než popis to za nás řekne fotka, která nám po výpůjčce přistála v e-mailové schránce. Děti prostě Huga milují. Ale nejenom ony, zbláznit se do něj umí lidé v každém věku. Což potvrzuje třeba Alena, která s Hugem a s přáteli strávila fajn den na návštěvě pivovaru. Sice to ním neměla lehké, protože se mu na jednom místě hodně zalíbilo a chvíli se z něj odmítal hnout. Pak se ale dostatečně pokochal a nakonec si dal říct.


HoppyGo blog Hugo a dítě

HoppyGo blog Hugo ulice

Příležitostí, kdy Hugo vyjíždí, je zkrátka nekonečně mnoho. Máme velikou radost z toho, jak si ho užíváte a že je pro vás součástí i významných životních kroků. Ľubo a Ráďa z něj například udělali svatebčana, Josef chtěl zase jízdou s Hugem svojí sestře zpříjemnit cestu na státnice, před kterými byla nervózní. Ačkoliv nemůžeme potvrdit, že je úspěšně složila právě díky Hugovi, jsme si jistí, že ji před těžkými zkouškami minimálně rozveselil :)


HoppyGo Hugo svatba

Zážitků, které jste nám do Hugova památníčku zapsali, je ještě mnohem víc, postupně budou přibývat našem Facebooku a Instagramu. A máme taky velkou radost, když je sami sdílíte s hashtagem #goHugo - tak se totiž i my můžeme podívat, kde jste spolu jezdili! Jestli si taky chcete zkusit, jaké je užívat si Hugovu společnost, najděte si ho v aplikaci. Vezměte ho tam, kde to máte rádi. A nezapomeňte nám do jeho “lodního deníku” napsat, co všechno jste společně prožili, a pořiďte si s ním fotku i do vašeho vlastního facebookového a instagramového alba :)


Cookies