O posádce HoppyGo

Naše posádka je složena ze „zkušených idealistů“. Lidí, kteří neztratili naději a touhu zlepšovat svět navzdory názorům většiny. Zároveň si nedělají iluze o tom, jak to bude jednoduché, a jdou do toho rovnýma nohama. Postavit a spustit startup je skutečný blázinec a naše posádka byla ochotná i měsíc nejíst, nepít a nespat, aby HoppyGo spatřilo světlo světa.
Rosteme a pořád bereme každé auto a každou výpůjčku jako své vlastní dítko a podle toho se o ně staráme. Svou práci zbožňujeme a za službu, její zákazníky a brouka Huga bychom všichni do jednoho dýchali. Raritou je fakt, že v Hoppy týmu působí i někteří jeho zákazníci, kteří se do něj zamilovali úplně stejně intenzivně jako zbytek posádky.
HoppyGo posádka Eda

Eda

FUNKCE V HOPPYGO: KAPITÁN
Americký antropolog, ztracený v Čechách přes 20 let. Neustále testuje svoje teorie, že si Češi věří navzájem víc, než si sami myslí. Má rád hudbu, běhání, sem tam pivo a zřejmě i práci. Nyní vede HoppyGo, protože si myslí, že s auty můžeme nakládat jinak a lépe. Jeho první auto: ojetý Chevy Blazer 1985, bílý, manuál.
HoppyGo posádka David

David

FUNKCE V HOPPYGO: VOLANT
Hledaje lásku, lásku našel jen sám v sobě :-D Obchodník se vztahy pracovními i osobními, také však volant v HoppyGo týmu. Milovník startupů. Ve volném čase by se rád věnoval účasti na burčákových pochodech.
HoppyGo posádka Míša

Míša

FUNKCE V HOPPYGO: PŘEVODOVKA
V Hoppy je od února 2017 a kromě marketingu se stará o Hugouše. Miluje kecky všeho druhu.
HoppyGo posádka Jirka

Jirka

FUNKCE V HOPPYGO: SPOJKA
Miluje sdílenou ekonomiku a děsí ho nevyužitý potenciál zdrojů. Je pyšným majitelem kousku lesa a závodně hraje volejbal. Jednou by chtěl skládat hudbu. V současnosti se snaží o to, aby zlepšoval svět kolem sebe skrze HoppyGo.
HoppyGo posádka Adélka

Adélka

FUNKCE V HOPPYGO: NÁRAZNÍK
Dobrovolná hasička, členka Červeného kříže a dárkyně krve ráda pomáhá lidem. Snad proto se ocitla i v HoppyGo jako hlas vaší infolinky a slovo psané na našem info e-mailu, kde se vám denně snaží pomoci.
HoppyGo posádka Honza

Honza

FUNKCE V HOPPYGO: BEZPEČNOSTNÍ PÁS
Snaživý student chemicko-technologického oboru. Zvědavý ve všech směrech. Občas si rád kopne do balonu nebo se trošku pohne. V HoppyGo zajišťuje bezpečnost a učí se všemu užitečnému. Nositel dobré nálady, má rád, když se lidi baví!
HoppyGo posádka Pepa

Pepa

FUNKCE V HOPPYGO: TLUMIČ
Jeho revírem jsou pražské kavárny. Jeho tempo je udivující. Nasazený čtyřiadvacet hodin denně. Jeho cílem je vaše spokojenost. Říkají mu Fittipaldi a s prstem v nose zboural své první auto, bílou Fabii Combi. Následovalo zbourání druhé Fabie a necelý rok nato zbouraný Hyundai Lantra. V současné době se připravuje na zbourání BMW, jen si ho musí pořídit.
Cookies