HoppyGo: Výhody nového pojištění od Allianz

HoppyGo pojištění: Nižší spoluúčast a odtah po celé Evropě

Naše nové pojištění rovná se lepší pojištění. Některé z podmínek jsme přidali nově, některé jsme vylepšili. Tak, aby bylo půjčování aut snadnější a příjemnější. Určitě vás potěší třeba nižší spoluúčast řidiče nebo zajištění náhradního auta pro majitele!

Co teď nově pokrýváme, abyste měli hladší cestu?

  1. Pojištění teď účtujeme po 12 hodinách místo po celých dnech. Díky tomu za něj v případech, kdy třeba potřebujete auto jen na den a půl, zaplatíte méně.
  2. Všichni, kdo se v půjčeném autě povezou, mají automatické úrazové pojištění.
  3. Pokud se něco přihodí a vy budete bez auta, zajistíme vám náhradní, ať můžete dál jezdit bez omezení. Maximální cena půjčeného auta je 1 000 Kč za jeden den a můžete s ním jezdit po dobu 5 dnů.
  4. Čelní sklo dokonce pojistíme se spoluúčastí 0 % až do hodnoty 10 000 Kč.
  5. Pokud dojde k nehodě nebo k tomu, že bude vaše auto nepojízdné, zajistíme odtah po celé Evropě. Sami si také vyberete, kam přesně auto přistavíme.

A co jsme vylepšili?

  1. V právních záležitostech nás hájí společnost D.A.S. Díky jejím zkušenostem a službám vyřešíme každý právní problém, který může v rámci výpůjčky vzniknout.
  2. Spoluúčast řidiče (případně nájemce) jsme snížili na 5 000 Kč, pro třetí stranu na 10 000 Kč. Takže pokud vznikne škoda, vaše výdaje na její uhrazení budou nižší.
  3. Pojištění aut teď nemá maximální limit. Takže u nás snadno pojistíte starší Felicii, ale i nové Lamborghini!
  4. Kromě nehody číhají na auto ještě další nebezpečí: Může být ukradeno nebo mu přes cestu přeběhne srnka či divoké prase. Proto teď auta pojišťujeme i pro tyto situace.

S takovým jištěním v zádech už je opravdu radost vyrazit, co říkáte? Ještě než nastartujete, pro jistotu si ale projděte kompletní podmínky pojišťovny Allianz, ať vás nic nepřekvapí.


Cookies