HoppyGo: Vyzkoušejte sdílená auta se slevou, stáhněte si aplikaci!

Půjč a jeď ! Auta levně od lidí.

Pomůžeme vám dostat se tam, kam chcete a potřebujete. I když jste zrovna přijeli vlakem nebo autobusem od RegioJet do Prahy, Brna nebo Ostravy, máte pořádně naložený kufr nebo batoh a před sebou ještě kus cesty. Auto od lidí tam bude, až přijedete, a sveze vás z nádraží, ze zastávky i odjinud a dojeďte s ním kamkoliv potřebujete!

Co děláme?

V HoppyGo spojujeme majitele, kterým by jejich auto jinak jen stálo v garáži nebo na parkovišti a zbytečně polykalo peníze, s řidiči. A díky tomu, že přes naši aplikaci auta pronajímají desítky majitelů, umíme nabídnout vhodné pro každou pro každou příležitost. Prostornou dodávku, kam se vejde gauč i křeslem, ale i roztomilý sporťák, se kterým je radost vyjet si na romantický víkend mimo město.

Proč fandíme carsharingu?

  • Umožňuje lepší využívání aut
  • Zpřístupňuje auta lidem, kteří je potřebují
  • Dovoluje vybrat si vhodné auto pro konkrétní příležitost
  • Nepřivádí do ulic měst více aut
  • Pomáhá šetřit přírodu

Jak půjčujeme auta?

Všechno u nás probíhá přes mobilní aplikaci. Majitelé si v ní vytvoří profil svého auta, zadají potřebné parametry a stanoví cenu, za kterou chtějí pronajímat. Řidiči si pak podle toho, kdy chtějí jet a pro jakou příležitost, vyberou auto a zašlou majiteli poptávku. Když ji majitel přijme, domluví se na předání auta. Kromě toho, že se fyzicky potkají, si předání potvrdí i v aplikaci. A pak už zbývá jen poslední věc: Jet!

A co když se něco stane?

Nehody se zkrátka stávají a v našem případě nechodí po lidech, ale po autech. Proto všechna pronajímaná auta pojišťujeme, a to pro případy havárie, živelní události, odcizení, vandalismu a poškození nebo zničení zaparkovaného vozidla zvířetem. Taky zajišťujeme nadstandardní pojištění pro případy zpronevěry nebo podvodu. Auto je pojištěné od momentu, kdy si majitel s řidičem v aplikaci potvrdí převzetí.

Čistě prakticky

Ještě máme pár informací, které se vám budou hodit, než s carsharingem začnete. Ať už řídíte a chcete na HoppyGo najít to správné auto pro konkrétní příležitost, nebo chcete své vlastní auto nechat něco vydělat.

  • Pronajímané auto by nemělo být starší než 20 let.
  • Výjimečná auta, tedy například veterány starší 20 let, můžeme pojistit individuálně.
  • Jeden majitel může pronajímat nejvíce 5 aut.

Máte otázku, na kterou jsme vám tu neodpověděli? Mrkněte na web hoppygo.cz, případně se můžeme slyšet na čísle 212 812 277 nebo si napsat na info@hoppygo.cz.

Cookies